Jeszcze więcej tabletek musujących, bardziej zdrowych!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
dobra jakość Tabletki musujące witaminy C. na sprzedaż
dobra jakość Tabletki musujące witaminy C. na sprzedaż
Opinie klientów
Po raz pierwszy współpracujemy, mają niesamowitą fabrykę z dużymi warsztatami. Produkty smakują dobrze, a opakowanie, które bardzo lubię. Najważniejsze, że nigdy nie opóźniają wysyłki ...

—— John biały

Oni naprawdę mają dobre produkty. Mój rynek głównie dla kobiet zajmuje się prywatnym miejscem, oni naprawdę bardzo pomogli w ich problemie z prywatnym miejscem, cieszę się, że mogę pracować z tą firmą ...

—— Thomas Kirstie

Ta firma ma świetny zespół sprzedaży, pomogli mi w dokumentacji do rejestracji i natychmiast mi odpowiedzą, bez względu na to, kiedy do nich zadzwonię ....

—— Faisal Karim

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  W celu zaspokojenia szybko rosnącego popytu na rynkach krajowych i międzynarodowych, nasza firma zbudowała już 2 linie produkcyjne, które mogą wytwarzać 3 miliardy tabletek musujących, serii zdrowej żywności i środka dezynfekującego. Ten projekt został wymieniony jako kluczowa konstrukcja projekt Henan „The Twelfth Five-Year-Plan” opracowany przez Komisję ds. Rozwoju i Reform Henan i uzyskał 800 000 NCY wsparcia finansowego dla charakterystycznego funduszu przemysłowego Henan w 2010 roku. Zdobył nagrodę naukowo-technologiczną w wysokości 2 milionów CNY od rządu Henan w 2016 roku.

 • OEM / ODM
  Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical Health Care Products Co, Ltd. ma dobrą zdolność do samodzielnego rozwoju, my OEM i ODM dla wielu dużych firm w Chinach i zamorskich firm. Takich jak Renhe Group, Longrich, CSPC, Enwei Group, LBX Pharmacy i Yifeng Pharmacy i tak dalej, i nawiązał współpracę z wieloma instytucjami badawczymi i uniwersytetami z kraju i zagranicy. Nasza firma przykłada dużą wagę do rozwoju technologii i ochrony Niezależnych Praw Własności Intelektualnej, a my posiadamy wiele patentów na wynalazki i patenty projektowe. mieć jedną zdrową żywność, żywność i jeden środek dezynfekujący linię produkcyjną GMP, a także zdolność produkcyjną i technologię tabletek musujących ules rozpuszczalne granulki 、 tabletkę do żucia liquid płyn doustny 、 kapsułkę ment maść 、 pigułki che patche 、 lotion itp.

  Jesteśmy najlepszym profesjonalnym producentem tabletek musujących, który uzyskał większość Niezależnych Praw Własności Intelektualnej, najrozmaitszą odmianę i otrzymał oficjalne dokumenty najbardziej w kraju. W sierpniu 2011 r. Pierwsze centrum badań nad musującym preparatem musującym - centrum badań inżynierii musującej Zhengzhou miało przeszedł przegląd komisji ds. rozwoju i reform Henan i wygrał 300 000 juanów premii wydanej przez rząd Zhengzhou Biorąc pod uwagę jakość produktów i specjalny wymóg przygotowania musującego do ekstrakcji chińskiej medycyny ziołowej.

 • R & D
  Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical Health-Care Products Co, Ltd została założona w kwietniu 2000 r. Z kapitałem rejestracyjnym 50 000 000 CNY. Znajduje się w Zhengzhou National High & Technology Industrial Development Area. Nasza firma jest branżą high-tech, która specjalizuje się w badaniach i rozwoju żywności dla zdrowia ishing odżywiającej żywność i produkty dezynfekujące itp.

  Nasza firma rozwija się gwałtownie dzięki innowacjom technologicznym. Zaczęliśmy od 500 000 CNY, ale teraz nasz majątek netto osiągnął dziesiątki milionów juanów. Dostaliśmy FDA, GMP, QS i eksportujemy uwierzytelnianie bazy żywności po kolei. Wśród tej samej branży nasza firma jest najwcześniejszą w naszym kraju i jedyną firmą w prowincji Henan, która uzyskała uwierzytelnienie przez trzy najwyższe organy identyfikujące Państwową Administrację Żywności i Leków, Nadzór Techniczny oraz kontrolę towarów i kwarantanny w imporcie i eksporcie.

  Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical Health-Care Products Co, Ltd. ma dobrą zdolność do samodzielnego rozwoju i nawiązał współpracę z wieloma instytucjami badawczymi i uniwersytetami z kraju i zagranicy. Nasza firma przykłada dużą wagę do rozwoju technologii i ochrony niezależnej własności intelektualnej Prawa i posiadamy wiele patentów na wynalazki i patenty projektowe. Mamy jedną zdrową żywność, żywność i jeden produkt dezynfekujący Linia produkcyjna GMP, a także zdolności produkcyjne i technologię tabletek musujących 、 rozpuszczalne granulki 、 tabletkę do żucia 、 płyn doustny sule kapsułkę 、 Maść 、 pigułki 、 patche 、 balsam itp. Jesteśmy najlepszym profesjonalnym producentem musującej tabletki, która uzyskała Niezależne Prawa Własności Intelektualnej najbardziej, różnorodność najbardziej kompletna i uzyskała oficjalne dokumenty najbardziej w kraju. W sierpniu 2011 r. Pierwszy preparat musujący centrum badawcze-Zhengzhou musujące centrum badań inżynieryjnych przeszedł th przegląd prowizji za rozwój i reformę w Henan i wygranie 300 000 juanów premii wydanej przez rząd Zhengzhou Biorąc pod uwagę jakość produktów i specjalny wymóg przygotowania musującego do ekstrakcji chińskiej medycyny ziołowej.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Annie Lee

Tel: 86--15136280823

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)