Jeszcze więcej tabletek musujących, bardziej zdrowych!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

Certyfikaty
dobra jakość Tabletki musujące witaminy C. na sprzedaż
dobra jakość Tabletki musujące witaminy C. na sprzedaż
Opinie klientów
Po raz pierwszy współpracujemy, mają niesamowitą fabrykę z dużymi warsztatami. Produkty smakują dobrze, a opakowanie, które bardzo lubię. Najważniejsze, że nigdy nie opóźniają wysyłki ...

—— John biały

Oni naprawdę mają dobre produkty. Mój rynek głównie dla kobiet zajmuje się prywatnym miejscem, oni naprawdę bardzo pomogli w ich problemie z prywatnym miejscem, cieszę się, że mogę pracować z tą firmą ...

—— Thomas Kirstie

Ta firma ma świetny zespół sprzedaży, pomogli mi w dokumentacji do rejestracji i natychmiast mi odpowiedzą, bez względu na to, kiedy do nich zadzwonię ....

—— Faisal Karim

Im Online Czat teraz

Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

1 2 3 4 5
Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd
Brama firmy Linia produkcyjna

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : BCPOPO / biochealth / CB
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 8,000,000-11,000,000
Rok założenia : 2000
pc Export : 80% - 90%
Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical Health-Care Products Co., Ltd jest wiodącym producentem produktów ochrony zdrowia, które znajdują się w mieście Zhengzhou w prowincji Henan.

Nasza firma powstała w 2000 roku, skupiamy się na badaniach i rozwoju różnych produktów opieki zdrowotnej.

Nasz produkt podzielono na różne rodzaje postaci dawkowania, które obejmują tabletkę musującą, tabletkę do żucia, proszek, żel, kapsułkę i płyn doustny itp.

W przypadku tabletek musujących lista produktów obejmuje tabletkę musującą z witaminą C, tabletkę musującą multiwitaminową, tabletkę musującą wyszczuplającą Glucomannan, wyciąg z ziół wyszczuplającą tabletkę musującą, tabletkę musującą z kaca, ocet jabłkowy, tabletkę musującą, tabletkę musującą Energy Caffeine, minerał (wapń, żelazo, cynk ) Tabletka musująca, kąpiel musująca do pielęgnacji skóry, łagodząca tabletka musująca do pielęgnacji stóp itp.

    Poza tym, możemy zrobić produkt OEM i Private Label. Spersonalizowane produkty i usługi, aby zapewnić klientom znaczną przewagę.

Biocaro Health Industrial łączy najwyższy na świecie talent zawodowy i technologię, ma wysoko wykwalifikowany personel międzynarodowy. Od opracowania receptury do przygotowywania próbek, testowania próbek, usługi techniczne są wykonywane przez personel profesjonalny i techniczny. Dysponujemy profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym, dobrze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytucjami badawczymi w Chinach, szeregiem podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Aby zapewnić jakość i stabilność tabletki musującej, nauczyliśmy się najbardziej zaawansowanej technologii i kupiliśmy maszynę do tabletkowania kompresu z Niemiec. I ustawiliśmy inny dział, aby kontrolować jakość tabletek musujących, takich jak dział badań i rozwoju, dział zakupów, dział produkcji, pakiet Dział, Dział Kontroli Jakości, Dział Logistyki, Dział Sprzedaży, Dział Po Sprzedaży i tak dalej.

Posiadamy kompletny i profesjonalny raport główny producenta.

Dostarczamy klientom niedrogi, wysokiej jakości produkt. Aby osiągnąć zalety Made in China, pełne korzyści pod względem jakości i kosztów, zakupu kluczowych maszyn z Niemiec oraz rozwoju i produkcji w Chinach. Mamy najlepszy łańcuch dostaw surowca w Chinach, a także solidny rekord jakości i innowacji, aby udowodnić, że nasza 18-letnia wydajność tabletki musującej.

Jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach, ale także rynek zamorski w USA, Wielkiej Brytanii, krajach europejskich, Azji Południowo-Wschodniej, krajach arabskich, Rosji, Afryce i innych krajach, produkty podlegają wielkie powitanie i pochwała.

Naszą misją jest być szanowanym konsultantem zdrowotnym, produkować światowej klasy produkt zdrowotny i stać się znaną chińską marką.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszego produktu, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje pytania i czekamy na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Annie Lee

Tel: 86--15136280823

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)